- Teacher: Jan Cychnerski
- Teacher: Franciszek Górski
- Teacher: Kamil Kozioł
- Teacher: Krzysztof Kuchta
- Teacher: Serhii Pyskovatskyi
- Teacher: Natalia Kowalczyk
- Teacher: Jacek Rumiński
- Teacher: Anna Węsierska
Kurs dla 6 semestru studiów stacjonarnych inżynierskich. Strumień aplikacje.
- Teacher: Adam Kaczmarek
- Teacher: Jarosław Kuchta
- Teacher: Bogdan Wiszniewski
- Teacher: Jerzy Demkowicz
- Teacher: Zbigniew Łubniewski
- Teacher: Tomasz Berezowski
- Teacher: Zbigniew Łubniewski
- Teacher: Tomasz Berezowski
- Teacher: Marcin Ciecholewski
- Teacher: MONIKA Gierszewska
- Teacher: Marcin Kulawiak
- Teacher: MAREK Kulawiak
- Teacher: Zbigniew Łubniewski
Concurrent and Distributed Processing
- Teacher: Jan Cychnerski
- Teacher: Anna Domagalska
- Teacher: ROBERT KAŁASKA
- Teacher: Agnieszka Królicka-Gałązka
- Teacher: Jarosław Kuchta
- Teacher: JAN Majkutewicz
- Teacher: Mariusz Matuszek
- Teacher: Joanna Szłapczyńska
- Teacher: Natalia Kowalczyk
- Teacher: Magdalena Mazur-Milecka
- Teacher: Tomasz Neumann
- Teacher: Natalia Szarwińska
- Teacher: Adam Brzeski
- Teacher: Paweł Czarnul
- Teacher: ROBERT KAŁASKA
- Teacher: Mariusz Matuszek
II stopień IBio - specjalność Sztuczna Inteligencja
- Teacher: Adam Bujnowski
- Teacher: Jacek Rumiński
- Teacher: Natalia Kowalczyk
- Teacher: Magdalena Mazur-Milecka
- Teacher: Tomasz Neumann
- Teacher: Jacek Rumiński
- Teacher: Natalia Szarwińska
- Teacher: Mariusz Kaczmarek
- Teacher: Magdalena Madej
- Teacher: Artur Poliński
- Teacher: Jacek Rumiński
- Teacher: Natalia Kowalczyk
- Teacher: Jacek Rumiński
3 semestr studiów II stopnia, kierunek Informatyka, specjalność Uczenie Maszynowe
- Teacher: Sebastian Cygert
- Teacher: Piotr Szczuko
Materiały wykładowe i ćwiczeniowe z przedmiotu Technika Bardzo Wysokich Częstotliwości Studia inżynierskie - semestr 4, kierunek Elektronika i Telekomunikacja
- Teacher: Piotr Kowalczyk
- Teacher: Rafał Lech
- Teacher: MAŁGORZATA Warecka
Technika antenowa , s. 6, studia I stopnia, subkierunek elektronika
- Teacher: Rafał Lech
Materiały wykładowe i ćwiczeniowe z przedmiotu Podstawy Elektrodynamiki Studia inżynierskie - semestr 2, kierunek Elektronika i Telekomunikacja
- Teacher: Piotr Kowalczyk
- Teacher: Rafał Lech
- Teacher: MAŁGORZATA Warecka
- Teacher: Włodzimierz Zieniutycz
Materiały wykładowe i laboratoryjne z przedmiotu Kompatybilność EM urządzeń zintegrowanych Studia magisterskie - semestr 3, kierunek elektronika
- Teacher: Rafał Lech
- Teacher: Włodzimierz Zieniutycz