Inbformatyka II st. niest.
Widening the students knowledge about the selected methods of artificial intelligence
- Nauczyciel: Tomasz Białaszewski
- Nauczyciel: Zdzisław Kowalczuk
Widening the students knowledge about the selected methods of artificial intelligence
EiT – studia II stopnia, I semestr.
- Nauczyciel: DAMIAN Duraj
- Nauczyciel: Adam Lamęcki
- Nauczyciel: Rafał Lech
- Nauczyciel: Sylwia Wielechowska
- Nauczyciel: Jan Cychnerski
- Nauczyciel: Franciszek Górski
- Nauczyciel: Kamil Kozioł
- Nauczyciel: Krzysztof Kuchta
- Nauczyciel: Serhii Pyskovatskyi
- Nauczyciel: Natalia Kowalczyk
- Nauczyciel: Jacek Rumiński
- Nauczyciel: Anna Węsierska
Kurs dla 6 semestru studiów stacjonarnych inżynierskich. Strumień aplikacje.
- Nauczyciel: Adam Kaczmarek
- Nauczyciel: Jarosław Kuchta
- Nauczyciel: Bogdan Wiszniewski
- Nauczyciel: Jerzy Demkowicz
- Nauczyciel: Zbigniew Łubniewski
- Nauczyciel: Tomasz Berezowski
- Nauczyciel: Zbigniew Łubniewski
- Nauczyciel: Tomasz Berezowski
- Nauczyciel: Marcin Ciecholewski
- Nauczyciel: MONIKA Gierszewska
- Nauczyciel: Marcin Kulawiak
- Nauczyciel: MAREK Kulawiak
- Nauczyciel: Zbigniew Łubniewski
Przetwarzanie równoległe i rozproszone
- Nauczyciel: Jan Cychnerski
- Nauczyciel: Anna Domagalska
- Nauczyciel: ROBERT KAŁASKA
- Nauczyciel: Agnieszka Królicka-Gałązka
- Nauczyciel: Jarosław Kuchta
- Nauczyciel: JAN Majkutewicz
- Nauczyciel: Mariusz Matuszek
- Nauczyciel: Joanna Szłapczyńska
- Nauczyciel: Natalia Kowalczyk
- Nauczyciel: Magdalena Mazur-Milecka
- Nauczyciel: Tomasz Neumann
- Nauczyciel: Natalia Szarwińska
- Nauczyciel: Adam Brzeski
- Nauczyciel: Paweł Czarnul
- Nauczyciel: ROBERT KAŁASKA
- Nauczyciel: Mariusz Matuszek
II stopień IBio - specjalność Sztuczna Inteligencja
- Nauczyciel: Adam Bujnowski
- Nauczyciel: Jacek Rumiński
- Nauczyciel: Natalia Kowalczyk
- Nauczyciel: Magdalena Mazur-Milecka
- Nauczyciel: Tomasz Neumann
- Nauczyciel: Jacek Rumiński
- Nauczyciel: Natalia Szarwińska
- Nauczyciel: Szymon Zaporowski
- Nauczyciel: Mariusz Kaczmarek
- Nauczyciel: Magdalena Madej
- Nauczyciel: Artur Poliński
- Nauczyciel: Jacek Rumiński
- Nauczyciel: Natalia Kowalczyk
- Nauczyciel: Jacek Rumiński
3 semestr studiów II stopnia, kierunek Informatyka, specjalność Uczenie Maszynowe
- Nauczyciel: Sebastian Cygert
- Nauczyciel: Piotr Szczuko