Poradnik Webinarowy PG
Tematyka
-
-
Politechnika Gdańska mająca status Uczelni Badawczej w ramach swojej misji służenia społeczeństwu, jako wyraz odpowiedzialności społecznej, oddaje do Waszych rąk praktyczny kurs „Jak przygotować i prowadzić spotkania zdalne” – opracowany ze starannością materiał, który jak wierzymy, okaże się pomocny w Waszych działaniach związanych z organizacją spotkań zdalnych.
Poradnik opracował zespół specjalistów z Centrum Technologii Cyfrowych, pracowników Katedry Inżynierii Mikrofalowej i Antenowej Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG, zaś jego udostępnienie możliwe było dzięki platformie eNauczanie PG i współpracy z Centrum Usług Informatycznych PG.
© 2020 Prawa autorskie zastrzeżone na rzecz Politechniki Gdańskiej -
Z wprowadzenia dowiesz się dlaczego warto przejść ten kurs i czego możesz się spodziewać po tym opracowaniu.
Praca z rozdziałem zajmie 5 minut -
Ten rozdział dostarczy Tobie niezbędnych podstaw. Dowiesz się również, co jest kluczowe, jeśli chcesz zorganizować zdalne spotkanie i odnieść w tym sukces. Praca z rozdziałem zajmie 10 minut
-
Praktyczny przegląd dostępnych narzędzi na rynku oprogramowania.
Praca z rozdziałem zajmie 12 minut
-
O tym, jak rozpocząć korzystanie z dwóch optymalnych i zarazem przyjaznych, zdaniem autorów, narzędzi.
Narzędzie „WebEx” oferuje obecnie darmowe konto na potrzeby użytku prywatnego, zaś „ClickMeeting” posiada polską wersję językową.Praca z rozdziałem zajmie 10 minut
-
Czyli jak „to” uruchomić w Cisco WebEx oraz w ClickMeeting. Po zapoznaniu się ze wszystkimi tematami zachęcamy do samodzielnego uruchomienia spotkania.
Praca z rozdziałem zajmie 12 minut -
W skrócie: dobre praktyki w aspekcie spotkań zdalnych.
Praca z rozdziałem zajmie 7,5 minuty -
Rdzeń kursu, know-how jak prowadzić spotkania. Nie możesz nie wiedzieć.
Praca z rozdziałem zajmie 10 minut -
Po szczegółowym zapoznaniu się z niniejszym poradnikiem posiadasz już niezbędną wiedzę, która umożliwi Ci prowadzenie spotkań zdalnych przy wykorzystaniu wybranego narzędzia. Teraz Twój ruch!
Rozpocznij organizację swoich spotkań. I pamiętaj – nawet jeśli Twoje pierwsze spotkania nie będą idealne, to każde następne z pewnością będzie lepsze!Masz do naszego poradnika uwagi lub propozycje? Chciałabyś/Chciałbyś się z nami skontaktować lub podzielić własnymi opiniami?
Pozostaw do siebie kontakt. Nie zapomnij dodać, że piszesz w temacie niniejszego poradnika.
Twoje zgłoszenie przesłane zostanie do Helpdesku PG.Nie żegnamy się z Tobą. Powiemy raczej: Do zobaczenia na którymś z webinariów!
Powodzenia!