Kurs do przedmiotu Projektowanie Oprogramowania Systemów - projekt w katedrze KST (WETI)
- Teacher: Marcin Narloch
Kurs do przedmiotu Platformy Usługowe i Aplikacje NGN
- Teacher: Marcin Narloch
Celem przedmiotu jest zapoznanie studentów z architekturą systemów wieloprocesorowych i wielokomputerowych oraz z procesem wytwarzania i testowania oprogramowania realizującego zadane funkcje systemu czasu rzeczywistego.
- Teacher: Iwona Kochańska
- Teacher: Mariusz Rudnicki
- Teacher: Jan Schmidt
- Teacher: Dorota Toboła
Celem przedmiotu jest zapoznanie studentów z metodami akwizycji danych obejmującymi proces przygotowania sygnałów, multipleksowanie, przetwarzanie analogowo cyfrowego i cyfrowo analogowe, łącznie ze sposobem zasilania oraz metodami zapewnienia niskiego poziomu zakłóceń.
- Teacher: Iwona Kochańska
- Teacher: Jacek Marszal
- Teacher: Dorota Toboła
Kurs obejmuje ćwiczenia laboratoryjne oraz projekt z przedmiotu Programowanie współbieżne w systemie Linux II. Przeznaczony jest dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja.
- Teacher: Zuzanna Cymerman
- Teacher: Iwona Kochańska
- Teacher: Jan Schmidt
Kurs do seminarium Zarządzanie sieciami i usługami informacyjnymi
- Teacher: Marcin Narloch
W ramach niniejszego kursu prowadzone będą zajęcia laboratoryjne z przedmiotu "Technologia nagrań I".
- Teacher: KAROLINA Marciniuk
- Teacher: BARTŁOMIEJ Mróz
- Teacher: Piotr Odya
II stopień, sem. 1, Optoelektronika + specjalność uzupełniająca
- Teacher: Adam Mazikowski
- Teacher: Paweł Wierzba
- Teacher: OLGA Błaszkiewicz
- Teacher: Małgorzata Gajewska
- Teacher: Sławomir Gajewski
- Teacher: Józef Kotus
- Teacher: ALICJA Olejniczak
Zajęcia projektowe dla specjalności Komputerowe Systemy Elektroniczne i Optoelektronika
Realizacja zadania programistycznego z wykorzystaniem metod i narzędzi poznanych w ramach wykładu z przedmiotu "Projektowanie oprogramowania systemów".
- Teacher: Arkadiusz Szewczyk
EiT, II st., sem. 1, Opto
Kierunek: Elektronika i telekomunikacja
Studia magisterskie (II stopnia)
Specjalność: Optoelektronika
Rok 1
Semestr 1
- Teacher: Paweł Wierzba
Celem przedmiotu jest zapoznanie studentów z podstawowymi zagadnieniami z zakresu wytwarzania, analizy i parametryzacji sygnału mowy, W ramach przedmiotu prezentowane są również zagadnienia z zakresu syntezy mowy oraz rozpoznawania mowy.
W niniejszym kursie będą również zamieszczane materiały przydatne do realizacji ćwiczeń laboratoryjnych.
- Teacher: Józef Kotus
- Teacher: Grzegorz Szwoch
- Teacher: KAROLINA Marciniuk
- Teacher: Piotr Odya
- Teacher: Szymon Zaporowski
Systemy transportu informacji [II st. SiST + SiSR, sem.1]
Przekazanie wiedzy o zasadach funkcjonowania sieci optycznych, wykorzystywanych do transportu informacji.
Praktyczne poznanie zasad konfiguracji i zabezpieczenia w urządzeniach WDM.
- Teacher: Magdalena Młynarczuk
Course assigned to the following subject:
- Radio Communication Antennas and MIMO Techniques (profile Radio Communication Systems and Networks [EN])
- Teacher: Jarosław Magiera
Kurs dotyczy przedmiotu:
- Anteny Radiokomunikacyjne i Technika MIMO (dla specjalności Systemy i Sieci Radiokomunikacyjne [PL])
- Teacher: Jarosław Magiera