- Teacher: Dariusz Karkosiński
- Teacher: Mariusz Dąbkowski

Przetwarzanie języka naturalnego.
- Teacher: Jan Daciuk

Studia stacjonarne i niestacjonarne, kierunek Elektrotechnika, stopień 2, semestr 2
- Teacher: Grzegorz Kostro
- Teacher: Filip Kutt
- Teacher: Michał Michna

Przetwarzanie języka naturalnego.
- Teacher: Jan Daciuk

Wprowadzenie do technik CAx komputerowe wspomaganie (Computer Aided ...). Programy wspomagające projektowanie. Szybkie prototypowanie (Rapid prototyping). Systemy CAD/CAE/CAM w elektrotechnice. Komputerowo wspomagane: projektowanie elementów indukcyjnych (FEMM), projektowanie układów elektronicznych (LTSpice), projektowanie obwodów drukowanych (Eagle), programowanie obrabiarek CNC, projektowanie CAD 3D do druku przestrzennego. Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Techniki modelowania geometrycznego.
- Teacher: Marek Adamowicz
- Teacher: Jarosław Guziński
- Teacher: Piotr Kołodziejek
- Teacher: Mariusz Dąbkowski
Zapoznanie z historią i obecnymi trendami rozwoju turystyki morskiej, ofertami rejsów statkami pasażerskimi oraz przedstawienie głównych regionów morskich, oceanicznych i przybrzeżnych, w których realizowane są rejsy (w Polsce i na świecie).
- Teacher: Maria Chomka
Kurs wspierający realizację przedmiotu Elektrotechnika i elektronika na WIMiO na studiach stacjonarnych I stopnia na kier. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w sem. 2 w roku akad. 2022/23.
- Teacher: Leszek Jarzębowicz
- Teacher: Sławomir Judek
- Teacher: Mirosław Mizan
Kurs wspierający realizację przedmiotu Elektrotechnika na WIMiO na studiach stacjonarnych I stopnia na kier. Mechatronika w sem. 2 w roku akad. 2022/23.
- Teacher: Leszek Jarzębowicz
- Teacher: Sławomir Judek
- Teacher: Mirosław Mizan
- Teacher: Łukasz Sienkiewicz
- Teacher: Piotr Kołodziejek
- Teacher: Marcin Morawiec
- Teacher: Zbigniew Lubośny
- Teacher: SEWERYN Szultka
Mikroprocesorowe Układu Sterowania to przedmiot, na którym słuchacze zapoznają się z podstawowymi układami stosowanymi w elektronice nakierunkowanej na przetwarzanie energii, w tym z procesorami oraz programowalnymi układami logicznymi. Te ostatnie w postaci układów FPGA staną się bazą do projektowania struktur 32-bitowego procesora a następnie jego uruchomienia oraz debugowania. Wykład ma charakter ogólny lecz zajęcia laboratoryjne są ukierunkowane na zdobycie rozszerzonej wiedzy w zakresie projektowania systemów z tzw. soft-procesorami.
- Teacher: Paweł Szczepankowski
- Teacher: Robert Małkowski
- Teacher: Tomasz Ciszewski
- Teacher: Paweł Kowalski
- Teacher: Robert Małkowski
Energetyka, studia I stopnia, stacjonarne, semestr 7, specjalność: Energy Technologies
- Teacher: Marcin Jaskólski
- Teacher: Wiktoria Stahl