Przejdź do głównej zawartości
Panel boczny
Strona główna platformy
Wszystkie kursy
Więcej
Polski (pl)
English (en)
Polski (pl)
Jesteś zalogowany jako gość
Zaloguj się
Strona główna platformy
Wszystkie kursy
Otwórz indeks kursu
Wydział Elektrotechniki i Automatyki
Studia II stopnia
Studia stacjonarne
Automatyka, Robotyka i Systemy Sterowania
MII [2020/21]
Laboratorium 2 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 2 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 2 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Webinarium
Nazwa pokoju:
Laboratorium 2 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Minął termin spotkania. Pokój webinarowy jest nieaktywny.
◄ Materiały pomocnicze
Przejdź do...
Przejdź do...
Wykład 1a: Organizacja przedmiotu
Wykład 1b: Wprowadzenie
Wykład 2: Technologie modelowania analitycznego - white box
Wykład 3: echnologie modelowania analitycznego linearyzacja trajektoria nominalna
Wykład 4: Technologie modelowania analitycznego - modele we-wy, modele w przestrzeni stanu
Wykład 5: Analityczne modele fenomenologiczne - dyskretyzacja
Wykład 6: Analityczne modele fenomenologiczne - dyskretyzacja w oparciu o transmitancję
Wykład 7: Technologie modelowania analitycznego - modele black box - identyfikacja wsadowa
Wykład 8: Technologie modelowania analitycznego - modele black box - identyfikacja rekurencyjna
Wykład 9: Technologie modelowania rozmytego - modele lingwistyczne I
Wykład 10: Technologie modelowania rozmytego - modele lingwistyczne II
Wykład 11: Technologie modelowania rozmytego - modele TSK I
Wykład 12: Technologie modelowania rozmytego - modele TSK II
Wykład 13: Sieci_neuronowe_w_modelowaniu
Wykład 14a: Miary_jakosci_dzialania_SNN
Wykład 14b: Optymalizacja_miary_jakosci_dzialania_SNN
Wykład 2
Wykład 3
Wykład 4
Wykład 5
Wykład 6
Wykład 7
Wykład 8
Wykład 9
Wykład 10
Wykład 11
Wykład 12
Wykład 17.05.2021 godz. 15:00-18:00
Wykład 18.05.2021 godz. 16:00-19:00
Zaliczenie 14.06 godz. 15:00-18:00
Podział na grupy i terminy spotkań
Wybór grupy laboratoryjnej
Wprowadzenie do Laboratoriów
Laboratorium 1 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 1 - Grupa 1b (godz. 12:30 - 13:30)
Laboratorium 1 - Grupa 1b (godz. 13:30 - 14:30)
Laboratorium 1 - Grupa 1b (godz. 14:30 - 15:00)
Laboratorium 1 - Grupa 2a (godz. 14:00-16:15)
Laboratorium 1 - Grupa 2b (godz. 08:45-11:00)
Zadania
Materiały pomocnicze
Laboratorium 2 - Grupa 2b (godz. 08:45-11:00)
Laboratorium 2 - Grupa 1b (godz. 15:45-18:15)
Laboratorium 14.05 godz 14:15
Zadania
Materiały pomocnicze
Lab 2 14.05 godz 1830
Laboratorium 3 - Grupa 1a (godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 3 - Grupa 2b (godz. 09:00 -11:00)
Laboratorium 3 - Grupa 1b (godz. 12:30-14:15)
Laboratorium 3 - Grupa 2a (godz. 14:00-16:15)
Zadania
Materiały pomocnicze
Zadania
Materiały pomocnicze
Materiały pomocnicze 1
Materiały pomocnicze 2
Materiały pomocnicze
Laboratorium 4 - Grupa 2a (piątek, godz. 14:00-16:15)
Laboratorium 4 - Grupa 1a (piątek, godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 4 - Grupa 2b (godz. 09:00-11:00)
Laboratorium 4 - Grupa 1b (godz. 12:30-13:30) cz1
Laboratorium 4 - Grupa 1b (godz. 13:30-14:30) cz2
Zadania
Materiały pomocnicze
Materiały pomocnicze
Laboratorium 5 - Grupa 2a (piątek, godz. 14:00-16:15)
Laboratorium 5 - Grupa 1a (piątek, godz. 16:30-18:45)
Laboratorium 5 - Grupa 2b (godz. 09:00-11:00)
Laboratorium 5 - Grupa 1b (godz. 12:30-14:00) cz.1
Laboratorium 5 - Grupa 1b (godz. 12:30-14:00) cz.2
Laboratorium 5 - Grupa 1a i 2a (piątek, godz. 17:00-19:00) - NIEOBOWIĄZKOWE !
Laboratorium 5 - Rozliczenie Grupa 1b (godz. 10:00-12:00)
Laboratorium 5 - Grupa 2b (godz. 09:00-11:00)
Laboratorium 4 - Grupa 2a (piątek, godz. 14:00-16:15)
Laboratorium 4 - Grupa 1a (piątek, godz. 16:30-18:45)
Rozliczenie zajęć, 15.06 godz. 09-11
Lab 2 14.05 godz 1830 ►